İnstagram da Takipçi Satın Almak ?

Yazar: SosyoCell

İnstagram da Takipçi Satın Almak ?

 

Günümüz dünyasında,  gıdadan - giyime, sağlıktan - kozmetiğe her ihtiyaç internet üzerinden giderilmektedir. Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden bu yana ne kadar çok farklılıklar yarattı farkında bile değiliz.

Artık insanlar, fiziki olarak yaptıkları işleri dahi sanal aleme taşır oldu. Siz de onlardan mısınız? Ya da bu kişilerden olmaya aday mısınız? Biliyorsunuz ki bir ürünü satabilmek, yeteneklerinizi nakite çevirmek bir hayli zordur ve uzun zaman, emek ister. Herhangi bir eylemi ne kadar iyi sergilersek, reklam edersek o kadar olumlu sonuçlarla birlikte bize döner. Unutmayın ki eğer işimizi sosyal medya üzerinden yapıyor isek, aşçıda olsak, butik de olsak, araç satıcısı da olsak aynı zamanda çok iyi bir reklamcıda olmamız gerekmektedir. Bunun için öncelikle iki şeye karar vermemiz gerekmektedir. Birincisi;

Nasıl reklam yapmalısınız, ikincisi bu reklamı hangi aracı kullanarak yapmalısınız? Reklamı hayal gücünüze sığdıramazsınız. Sınırı olmamalı öyle değil mi ? Ne kadar çarpıcı, hayallerinizde ne kadar çığır açıcı olursa, Yaptığınız reklamı ben olsam beğenir miydim sorusuna haykırarak “Evet!” cevabını verebiliyorsanız ilk aşamayı başardınız demektir. Pekii araç olarak ne kullanacaksınız? Billboardlar? Tv reklamları mı? Adwords reklamları mı? Tabi böyle şeyler etkili olmaktadır ama unutmayın işinizi sosyal medya üzerinden yapacaksanız Reklamınız da sosyal medya üzerinden olacaktır. Şimdi ona karar verelim. İnstagram mı, Twitter mı, Youtube mı ? Bu mecralar, sesinizi duyurabileceğiniz önemli yerlerden sadece bir kaçıdır. Bunlardan birini ya da hepsini seçtikten sonra, kendi tarzınıza göre düzeninizi yaptınız peki sonra? Bunları kime sunacaksınz? Düşünsenize dünyanın en güzel yemeğini yaptınız ama kimse bunun tadına bakmadı.. Sizce bu dünyanın en güzel yemeği kime göredir? Bunu unutmayalım ne kadar çok Takipçimiz, ne kadar çok Beğenimiz olursa o kadar dünyanın en güzel yemeği, ürünü olduğunu kanıtlamış oluruz. Takipçiyi arttırmanın, Beğeni almanın basit yolları bulunmakta.. “Sosyocell.com”  Organik Beğeni, Organik Takipçi Satın alarak, Etkileşiminiz artmakta ve sizi daha fazla insan görmektedir. Tamamen gerçek kişilerden oluşan instagram takipçi paketlerini denemek için daha neyi bekliyorsunuz? Hayalleriniz için, daha fazla kazanmanız için el ele hep birlikte Sosyocell.com  :)