İnstagram organik takipçi nedir? İnstagram çekiliş ile takipçi nedir? İnstagram organik Takipçi düşer mi?

Yazar: SosyoCell

Organik takipçi nedir? Çekiliş ile takipçi nedir? Organik Takipçi düşer mi?

 

Merhaba değerli sosyocell.com okuyucuları bu yazımızda sizlere organik takipçi nedir? Çekiliş ile organik takipçi nasıl kasılır, organik takipçi kalıcı mıdır bunlardan bahsetmek istiyorum. Bir önceki yazımızda bot takipçi nedir sorusuna aydınlık getirmiştik. Şimdi ise Organik takipçi nedir? Çekiliş ile takipçi nedir? Bu sorumuza aydınlık getirmek istiyorum… Dilerseniz lafı uzatmadan başlayalım, keyifli okumalar.

Organik takipçi instagram’ın tamamen gerçek kullanıcılarından oluşan kitleye verilen genel addır. Organik takipçiler herhangi yazılım ile program ile açılmayan, gerçek kişilerin oluşturduğu, aktif etkileşimin bulunduğu, bir insan tarafından oluşturulan hesaplara denmektedir.  Organik takipçilerde kesinlikle bot hesap söz konusu değildir, yahut satın aldığınız şahıs size organik yerine bot göndermediği sürece. Organik takipçi satın aldığınızda bizim sitemiz olsun, başka bir site olsun nasıl organik takipçi ye sahip olduğunuzu anlamak için size gönderilen hesaplara bakmanız yeterli olacaktır. Peki organik hesapları nasıl anlayabilirim derseniz hesabınıza gönderilen kullanıcıları irdelerseniz gerçek takipçi olup olmadığını rahatlıkla anlayabilieceksiniz.

 

İnstagram Çekiliş ile takipçi nedir?

 

Peki nasıl mı ?  Evet arkadaşlar gönderilen kullanıcıların profil fotoğrafı var mı yok mu diye bakarsanız organik takipçi olduğunu katiyen anlamazsınız. Çünkü bot takipçi kullanıcılarına da profil fotoğrafı eklenebiliyor.  Size gönderilen hesapları incelerken lütfen hesabın biyografisini, ismini profil fotoğrafının gerçek olup olmadığını, takip ettiği kişiler ve hesabın takipçileri eşit oranda bay, bayan karışık olarak gönderilmiş ise takipçileriniz tamamen gerçek doğal orijinaldir, demektir.  Peki arkadaşlar belki aklınıza bir çeşit sorular takılmış olabilir.. Madem bu hesaplar gerçek ise beni neden durduk yere takip etsin dediğinizi duyar gibiyiz. Çözümü bulduk arkadaşlar! Dert etmeyin…  Organik takipçi gönderim işlemleri veritabanından gönderilmemektedir. Hiçbir yazılım işin içine girmiyor, organik bir şekilde takipçileriniz hesaba yollanıyor.. Nasıl mı? Tabikide çekiliş ile hesaplarınıza organik takipçiler yollanıyor. Büyük sayfalarda butik olsun, mizahi sayfalar olsun, instagramın büyük sayfalarında çekiliş düzenleniyor. Çekiliş şartlarında sizin kullanıcı adınız  @kullanıcıadı şeklinde gönderiye etiketleniyor. Aktif instagram kullanıcıları sizleri kendi isteğiyle takip ediyor. Hiçbir yazılım kullanmadan tamamen organik bir şekilde. Mesela 10.000 organik takipçi satın aldınız diyelim hesabınız 10.000 takipçiye ulaşana denk çeşitli sayfalarda çekilişler düzenlenerek kullanıcı adınıza tüm gönderimler tamamıyla sağlanana denk çekiliş postları, gönderileri aktif olarak kalıyor. Gönderim işleminiz tamamlandığında çekilişler sona erdiriliyor.. Kesinlike yasa dışı bir yöntem kullanılmadan takipçiler kendi istekleri doğrultusunda hesaplarınızı takip ediyor.

 

Organik takipçi de düşüş yaşanır mı ?

 

Evet arkadaşlar organik takipçilerde düşüş yaşanabilir. Çünkü tamamen organik kişilerden oluşan takipçileriniz olacak. Gerçek insanlar olacak, fakat organik takipçi satın aldığınız hesabınızı aktif tutarak, aktif paylaşımlar hatta çekilişler düzenleyerek takipçilerinizin kalıcılığını sağlamanız mümkün olacaktır.   Okuyup vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz..

 

Bu linke tıklayarak organik takipçi paketlerimize göz atabilirsiniz.

Sosyocell.com Sağlıklı günler diler!